OPERATOR WIODĄCY LINII PRODUKCYJNEJ

OTTO Work Force

Garwolin, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Garwolin

OTTO Work Force Solutions Sp.  z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

·       Obsługa automatycznej linii produkcyjnej,

·       Ustawianie parametrów i wykonywanie regulacji linii,

·       Przygotowywanie raportów dotyczących wydajności,

·       Koordynowanie pracy pracowników przy linii,

·       Przyjmowanie i rozliczanie materiałów produkcyjnych.

Oferujemy:

·       Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,

·       Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,

·       Atrakcyjny system premiowy.

Wymagania:

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku,

·       Smykałka techniczna,

·       Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

·       Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy