Operator urządzeń stalowni

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:

OPERATOR URZĄDZEŃ STALOWNI

Miejsce pracy:

Kraków (Stalownia i Wielkie Piece)

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,

- dofinansowanie do posiłków,

- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,

- dofinansowanie do karty multisport,

- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,

- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym, 4 brygadowym,

- dobra znajomość komputera technologicznego sterującego procesem odsiarczania,

- motywacja i chęci do pracy.

Zakres obowiązków:

- obsługa pulpitów kotłów i oczyszczalni spalin konwertorów,

- obsługa kotła, oczyszczalni spalin (palniki ,filtry, wentylatory, śrutowanie) na poziomie+18 i +42 metry – wszystkie czynności ręczne,

- obsługa pompowni cyrkulacyjnych i zasilającej,

-czynności ręczne sterowanie manualne,

- prace zabezpieczające ruch urządzeń(pakowanie pomp, pakowanie i wymiana armatury, prace spawalnicze odbiorowe),

- obsługa ssaw dymowych-układy olejowe i odwadniające,

- konserwacja pomp i armatury.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Synergy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy