Operator Transportu z UDT

Gi Group Poland S.A.

Płońsk, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Płońsk

Obecnie dla naszego Klienta – Producenta środków czystości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operaotor transportu z UDT

Miejsce pracy: Okunin, Nowy Dwór Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • -dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek
  • -ładowanie pojazdów samochodowych za pomocą wózka widłowego
  • -dokumentowanie operacji magazynowych
  • -zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • -minimum 3 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • -aktualnych uprawnienień UDT - zapłacimy za ich wyrobienie jeśli nie posiadasz!
  • -gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00/ 18.00-6.00)
  • -wykształcenia min.średniego

CO OFERUJEMY?

  • -umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • -wynagrodzenie godzinowe 25 zł/brutto plus do 20% miesięcznej premii
  • -100% płatne nadgodziny w przypadku pracy w dzień wolny
  • -dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk
  • -pakiety zdrowotne oraz sportowe
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.