Operator transportu z UDT! Wysoki bądź niski skład!

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • atrakcyjne wynagrodzenie 4000 zł brutto + do 30% premii!
  • pakiet benefitów
  • pracę w systemie zmianowym! (II i III zmiana)
  • ciepły posiłek w trakcie zmiany!
  • odpowiednią odzież robocza

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa wózka widłowego wysokiego bądź niskiego składowania
  • kompletacja zamówień ze skanerem
  • kontrola stanów magazynowych
  • załadunek i rozładunek towarów za pomocą wózka
  • praca w temp. 2-6 stopni

Oczekujemy:

  • uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych!
  • ważnej książeczki sanepid lub chęci do jej wyrobienia!
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • min. 0,5 roku doświadczenia na takim samym bądź podobnym stanowisku pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie