Operator Transportu z UDT II WJO

Płońsk, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów, Producenta świeżych warzyw, poszukujemy Kandydatów do pracy w Zdunowie na stanowisko:

Wymagania

Kandydatom oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w wybrane dni tygodnia (średnio 3-4 dni pracujące w tygodniu),
  • wynagrodzenie 4160 zł brutto/mies. + do 10% premii,
  • dofinansowanie do obiadów.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków czołowych (spalinowych i elektrycznych)
  • rozładunki i przyjmowanie dostaw,
  • kompletacja i towarowanie produkcji,
  • pilnowanie zgodności stanów magazynowych,
  • gospodarka paletami.
  • obsługa systemu magazynowego.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 06:00-16:00 (praca w wybrane dni tygodnia)
  • uprawnień na wózki widłowe II WJO
  • gotowości do podjęcia stałej pracy
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie