Operator / Programista CNC

Drims

Wołomin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

"Firma Drims, producent drzwi wewnętrznych z 25 letnią tradycją, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator/Programista CNC

Zakres obowiązków:

  • produkcja komponentów do produkcji drzwi wewnętrznych
  • ustawianie maszyn
  • kontrola jakości i weryfikacja wymiarów
  • ustawianie, programowanie i obsługa maszyn NC- / CNC
  • konserwacja i czyszczenie obsługiwanych maszyn
  • monitorowanie i zapewnienie jakości w czasie całego procesu produkcyjnego

Mile widziane:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze CNC
  • doświadczenie w pracy w stolarni lub firmie produkującej drzwi
  • mile widziane doświadczenie zawodowe z konwencjonalnymi tokarkami i / lub frezarkami
  • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług
  • znajomość Microsoft Office
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole"

Prezentacja firmy

Drims to nie tylko drzwi. Drims to coś więcej. Wysokiej jakości d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji