Оператор продукции (м/ж) / Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Kartoszyno, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kartoszyno
Вакансія працівника на виробництві пластикових труб та перехідників(монтаж ущільнювачів).

Місце праці: Картошино (Kartoszyno), трубний завод.

Середні заробітки 3000 злотих на руки, за 200-210 відпрацьованих годин.

Обов'язки:
  • контроль якості,
  • сортування продуктів,
  • пакування продуктів,
  • забезпечення процесу виробництва,
  • вкладання ущільнювачів в колінні пластикові перехідники.
Praca pracownika przy produkcji rur i adapterów z tworzyw sztucznych (montaż uszczelek).

Miejsce pracy: Kartoszyno, zakład rurowy.

Średnie zarobki 3000 zł na rękę, za 200-210 przepracowanych godzin.

Obowiązki:
  • kontrola jakości,
  • sortowanie produktów,
  • pakowanie produktów,
  • zapewnienie procesu produkcji,
  • układanie uszczelek w plastikowe adaptery kolanowe.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до роботи у 3 зміни по 8-10-12 годин, 5-7 днів на тиждень,
  • мануальні здібності,
  • бажане знання польської мови на базовому рівні,
  • бажання працювати 6 місяців й більше.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy na 3 zmiany po 8-10-12 godzin, 5-7 dni w tygodniu,
  • zdolności manualne,
  • pożądana znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym,
  • chęć pracy 6 miesięcy lub dłużej.

Пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa-zlecenie),
  • медичне страхування,
  • зарплата: основа 18,30 зл за годину брутто + до 500 злотих брутто місячної премії, премія виплачується якщо немає пропусків та за добру видайність,
  • гарантію виплати заробітної плати 10. числа наступного місяця,
  • для кандидатів зі знанням польської мови, можливість розвитку,
  • житло безкоштовне (2-4 чоловіка в кімнаті),
  • доїзд до праці безкоштовний,
  • постійну підтримку координатора.
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa-zlecenie),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: podstawa 18,30 zł za godzinę brutto + do 500 zł brutto premii miesięcznej,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • dla kandydatów ze znajomością języka polskiego, możliwość rozwoju,
  • zakwaterowanie bezpłatne (2-4 osoby w pokoju),
  • dojazd do pracy bezpłatny,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Oleksii Shulha tel. +48 728 357 970.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy