Оператор продукции (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Września, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września
Information
Оператор машин для переробки продукції на підприємстві по виготовленню харчової фольги та інших плівок.

Середня заробітна плата складає від 2900 злотих та залежить від досвіду роботи.

Місце роботи: Września (Вжешня).

Обов'язки:
  • поточне технічне обслуговування машин на виробничій лінії (екструдери, машини для лиття під тиском),
  • допоміжні роботи при зміні обладнання, обслуговуванні та очищенні форм,
  • підбір деталей, огляд, сортування та пакування,
  • дотримання процедур якості та охорони праці та безпеки праці,
  • підтримування порядку на робочому місці.
Operator maszyn do przetwarzania produktów w zakładzie produkcji folii spożywczej i innych folii.

Przeciętne wynagrodzenie wynosi od 2900 zł i zależy od doświadczenia zawodowego.

Miejsce pracy: Września.

Obowiązki:
  • bieżąca konserwacja maszyn na linii produkcyjnej (wytłaczarki, wtryskarki),
  • prace pomocnicze przy zmianie sprzętu, konserwacji i czyszczeniu form,
  • dobór części, przegląd, sortowanie i pakowanie,
  • przestrzeganie procedur jakości i bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Вимагання:
  • мануальні здібності,
  • вміння працювати в команді,
  • пунктуальність та відповідальність,
  • готовність до позмінної роботи в 3 зміни,
  • знання польської або англійської мови буде перевагою.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność i odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany,
  • znajomość języka polskiego lub angielskiego będzie atutem.

Ми пропонуємо:
  • робота на підприємстві з сучасним обладнанням,
  • працевлаштування на офіційних умовах, згідно з польським законодавством (umowa o pracę tymczasową),
  • ставка 3600 злотих брутто на місяць, додаток на прання 100 злотих нетто, додатки за надгодини та нічні зміни згідно з кодексом,
  • середня заробітна плата становить від 2900 злотих нетто,
  • безкоштовне проживання,
  • виплата заробітної плати до 10 числа наступного місяця,
  • медичне страхування,
  • постійна підтримка з боку компанії Trenkwalder,
  • працедавець надає спецодяг.
Oferujemy:
  • pracę w przedsiębiorstwie z nowoczesnym sprzętem,
  • zatrudnienie na oficjalnych warunkach, zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę tymczasową),
  • stawkę 3600 zł brutto miesięcznie, dodatek za pranie 100 zł netto, dodatek za nadgodziny i nocne zmiany zgodnie z kodeksem,
  • średnie wynagrodzenie wynosi od 2900 zł netto,
  • darmowe noclegi,
  • wypłatę wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • stałe wsparcie ze strony firmy Trenkwalder,
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116,+48 728 357 970, +48 605 155 416, +48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy