Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder

Kozienice, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kozienice
Obowiązki:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • praca przy maszynach wytwarzających produkty na potrzeby rynku papierniczego,
  • utrzymywanie maszyn i oprzyrządowania w należytym stanie,
  • udział w okresowych konserwacjach i naprawach maszyn.

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne (mechanik, ślusarz itp),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn będzie dodatkowym atutem),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • odpowiedzialność, dokładność i punktualność.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w strukturach firmy naszego klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe miesięczne + system bonusowy (premie miesięczne, kwartalne i roczne),
  • dodatek za zmianę nocną oraz nadgodziny płatne 100%,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (udział w programie nagroda za brak absencji, dodatkowa przerwa socjalna),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • oferta pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy