Operator produkcji (m/k) - wolne weekendy

Trenkwalder

Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • proste prace manualne przy montowaniu komponentów,
  • montaż podzespołów elektronicznych,
  • wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z instrukcją,
  • kontrola nad procesem produkcyjnym,
  • przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa i jakości w miejscu pracy.

Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym od poniedziałku od piątku (6:00 - 14:00, 14:30 - 22:30),
  • umiejętność w posługiwaniu się narzędziami lub elektronarzędziami,
  • zdolności manualne,
  • sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie na start 4000 zł brutto miesięcznie,
  • możliwość rozwoju zawodowego wraz z jasno określoną ścieżką kariery,
  • bezpośredni i bezpłatny transport z Gdańska Głównego do zakładu pracy,
  • premie świąteczne i urlopowe,
  • oferujemy bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych.
Lokalizacja: Gdańsk, ul. Elbląska

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy