Operator produkcji (m/k)/Oператор виробництва (м/ж)

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Obowiązki:
  • konserwacja maszyn,
  • obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • praca na linii produkcyjnej,
  • wizualna kontrola jakości,
  • pakowanie taśm polietylenowych,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Обов'язки:
  • обслуговування станків,
  • використання виробничого обладнання,
  • робота на виробничій лінії,
  • візуальний контроль якості,
  • упаковка поліклинових ременів,
  • дотримання порядку на робочому місці.

Wymagania do kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • uważność w miejscu pracy,
  • pożądana podstawowa znajomość języka polskiego,
  • zapewniamy zakwaterowanie w dniu rozmowy kwalifikacyjnej,
  • posiadanie CV (w razie potrzeby pomożemy w jego przygotowaniu).

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної роботи в 3 зміни (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00),
  • уважність на робочому місці,
  • бажані базові знання польської мови,
  • житло на день співбесіди надаємо,
  • наявність резюме (при необхідності допоможемо вам в його складанні).

Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę tymczasową),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia 10 dnia następnego miesiąca,
  • zapewniamy zakwaterowanie (2-4 osoby w pokoju), pracownik płaci tylko 50 zł miesięcznie,
  • transport do/z pracy: cena biletu autobusowego (miesięcznie): ~124 zł,
  • stałe wsparcie koordynatora.

Пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування згідно з польським законодавством (umowa o pracę tymczasową),
  • медичне страхування,
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • надаємо можливість проживання (по 2-4 людини в кімнаті), працівник має сплатити лише 50 злотих за місяць,
  • транспорт на / з роботи: вартість автобусного квитка (на місяць): ~124 zł,
  • постійну підтримку координатора.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.