Operator Produkcji, czterobrygadówka, umowa o prace i bogaty socjal, Skawina

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Opis stanowiska pracy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. działa w Skawinie już od ponad 100 lat i należy do grupy Vesuvius – światowego lidera w produkcji, sprzedaży i projektowaniu wysokogatunkowej ceramiki i materiałów ogniotrwałych dla wymagających zastosowań przemysłowych. Jesteśmy obecni na sześciu kontynentach. Wpływamy na rozwój międzynarodowych procesów produkcji stali i odlewnictwa za pomocą nowych technologii.

Szukasz stabilności i dostępu do atrakcyjnego socjalu?

zatem zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Operatora Produkcji.

Twoją praca będzie polegać m.in. na:

  • obsłudze pras
  • demontażu, oznaczaniu i załadunku kształtek
  • formowaniu poprzez zasypywanie form
  • prasowaniu i wycinaniu mat

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym (4 noce, 2 dni wolnego; 4 popołudniówki, 1 dzień wolnego; 4 ranki, 1 dzień wolnego)
  • dobrze organizujesz sobie pracę
  • wykazujesz się chęciami do pracy oraz zaangażowaniem
  • *dodatkowym atutem będzie znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

Nasi Pracownicy cenią nas za:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (podstawa: 4000 zł miesięcznie brutto)
  • godziny nadliczbowe i weekendy extra płatne 100%
  • dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej
  • nagrody za pomysły pracownicze (program MORE)
  • nagrody kwartalne i nagrody jubileuszowe
  • system wyróżnień za pracę zgodnie z wartościami firmy
  • dodatki: kartę multisport, opiekę medyczną na terenie firmy
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje (np. UDT, SEP)
  • pakiety socjalne
  • pyszny ciepły posiłek

Masz pytania? Zadzwoń 72*******12

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz!

Zastanawiasz się jak do nas trafić?

Znajdujemy się na ul. Tynieckiej 12 w Skawinie. Jeżeli poruszasz się autem to masz możliwość dojazdu od strony ul. Torowej – dwa duże parkingi.

Tuż obok naszej firmy znajduje się też stacja PKP Skawina (np. Szybka Kolej Kraków Główny - Skawina), oraz przystanek MPK autobusu 203 (można też skorzystać np. z MPK 223, 263).

Więcej ofert pracy znajdziesz na: www.poznajmysie-vesuvius.pl

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na magazynie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy