Pracownik Produkcji

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem będzie:

  • przygotowywanie i naważanie surowca do produkcji
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (np. prasy, tokarki, mieszalniki)
  • montaż, demontaż i czyszczenie form
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy, w tym o należyty stan urządzeń i przydzielonych narzędzi pracy​
  • pakowanie produktów
  • obsługa m.in. wózków widłowych, suwnic, żurawi (*możliwość zdobycia uprawnień)

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku lub 4-brygadowym (4 noce, 2 dni wolnego; 4 popołudniówki, 1 dzień wolnego; 4 ranki i 1 dzień wolnego)​
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym
  • *mile widziane umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych i odczytania rysunku

Prezentacja firmy

Firma Vesuvius Skawina Materiały Ogniotrwałe Sp. z o.o. należy do gru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
godziny nadliczbowe i weekendy extra płatne 100%; dodatek za pracę w nocy 20% od stawki osobistej, dodatek frekwencyjny
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy