Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator pras

Miejsce pracy: Opole, Sławice, Czarnowąsy, Masów.
Opis stanowiska:
  • realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z harmonogramem,
  • kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń,
  • utrzymywanie wymaganych parametrów produkcyjnych,
  • kontrola i nadzór nad podzespołami wykorzystywanymi do produkcji,
  • aktywne uczestnictwo w pracach konserwacyjno-remontowych.

Wymagania:
  • wiedza i doświadczenie w obsłudze pras korbowodowych (ewentualnie hydraulicznych),
  • wykształcenie techniczne, min. zasadnicze,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • wynagrodzenie zgodne z posiadanym doświadczeniem i kwalifikacjami,
  • pracę w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • pracę "od zaraz",
  • przyjazną i rodzinną atmosferę, bez barier w relacji szef-pracownik,
  • pracę w młodym zespole, w nowo powstałym zakładzie,
  • udział w rozwoju firmy,
  • dobry dojazd komunikacja miejską.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy