Operator/Operatorka Maszyny Tnącej/Pracownik Magazynowy/Pracownica magazynu

Avery Dennison Polska Sp. z o.o.

Pruszków, Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Odbiór, kontrola i przechowywanie materiałów otrzymywanych z fabryk;
- Przygotowywanie zamówień do wysyłki i załadowanie towaru na ciężarówki;
- Obsługa maszyny do cięcia i przewijania produktów etykietowych;
- Udział w konserwacji i naprawach maszyn w ramach zajmowanego stanowiska;
- Przemieszczanie i rozładowywanie towarów za pomocą wózka widłowego ;

Wymagania

- Doświadczenie w firmie produkcyjnej lub dystrybucyjnej;

- Wykształcenie min. zawodowe;

- Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym;

- Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej z zastosowaniem wymogów

bezpieczeństwa i higieny pracy;

- Umiejętność identyfikowania i rozwiązywania problemów;

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowej korporacji na podstawie umowy o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet premiowy;

- Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiet MyBenefit, prywatna opieka

medyczna);

- Pakiet świadczeń socjalnych;

- Stabilne warunki zatrudnienia;

- Praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym;

- Możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Avery Dennison jest światowym liderem w zakresie produkcji i dystrybucji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka