Operator Obszaru Mieszania - z transportem!

Gi Group Poland S.A.

Ciechanów, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ciechanów

Obecnie dla naszego Klienta – Producenta środków czystości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operaotor Obszaru Mieszania

Miejsce pracy: Okunin, Nowy Dwór Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uruchamianie i obsługa instalacji mieszania
  • zapewnienie ciągłości produkcji w oparciu o obowiązujące procedury
  • sprawdzanie stanu technicznego i przygotowanie instalacji technologicznej procesu mieszania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętności technicznej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • możliwości podjęcia pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)

CO OFERUJEMY?

  • -umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • -wynagrodzenie 25 zł brutto/h plus do 20% miesięcznej premii
  • -dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk
  • -pakiety zdrowotne oraz sportowe
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.