Operator obrabiarek m/k - praca w Wapienicy

Gi Group Poland S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych związanych z obsługą maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola wytwarzanych produktów,
  • Usuwanie drobnych usterek,
  • Praca w oparciu o instrukcje stanowiskowe.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym lub IV brygadowym,
  • Zdolności manualnych,
  • Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych; będzie dodatkowym atutem w procesie rekrutacyjnym.

CO OFERUJEMY?

  • Wynagrodzenie miesięczne,
  • Dodatek za pracę w systemie IV brygadowym,
  • Pakiet premii; obecnościowa, produkcyjna, wakacyjna, świąteczna,
  • Pełnopłatne szkolenie,
  • Zatrudnienie od zaraz,
  • Pracę dla Pań i Panów,
  • Dofinansowanie karty MultiSport, dodatkowa opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.