OPERATOR MASZYNY TNĄCEJ - BOBINIARKI I LAMINARKI

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Pro-Flex S.A.

Opis stanowiska pracy

- przygotowanie surowca do cięcia zgodnie z dokumentacją produkcyjną
- kontrola surowca
- sprawdzanie jakości materiałów pomocniczych (gilzy, klejów)
- bieżąca kontrola surowca
- prawidłowe zabezpieczanie wyrobu gotowego
- prawidłowe oznaczanie wyrobu gotowego
- pobieranie i oznaczanie próbek wyrobu gotowego dla Laboratorium Kontroli Jakości

Wymagania

- odpowiedzialność i zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn tnących lub laminujących

Pro-Flex S.A. została założona w 2007 roku w Ożarowie Mazowieckim. Specjalizuje się w... usługowym zadruku folii. Oferuje etykiety i nadruk fleksograficzny opakowań mono i wielowarstwowych.
Nadrzędnym celem firmy jest spełnienie wymagań Klientów dotyczących jakości druku i zagwarantowanie bezpieczeństwa higienicznego oferowanych opakowań. Klienci firmy mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo
w zakresie właściwego doboru struktury opakowań wielowarstwowych (laminatów) dla poszczególnych rodzajów pakowanych produktów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Praca fizyczna , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria