Operator maszyny produkcyjnej (termoformiarka) -> Duża ilość godzin i SZYBKI ZAROBEK

OTTO Work Force

Słupno, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Słupno

Grupa OTTO w Polsce jest jednym z liderów na rynku pośrednictwa pracy. Pomagamy w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stałej, zgodnej z oczekiwaniami kandydatów. Zatrudniamy dla firm działających w branży produkcyjnej, logistycznej, handlowej, usługowej, e-commerce. Na rzecz naszych klientów na polskim rynku pracuje ponad 7.000 pracowników OTTO. Procesy rekrutacyjne przeprowadzamy on-line, świadczymy usługi z zakresu legalizacji pobytu i pracy w Polsce oraz organizujemy zatrudnienie za granicą.

Zostań operatorem termoformiarki przy produkcji opakowań do galanterii mleczarskiej. Zyskasz stabilne zatrudnienie i możliwość wyrabiania dużej ilości godzin, a tym samym wysoki i pewny zarobek!

Wynagrodzenie: nawet 4700 zł netto

Lokalizacja: Słupno

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

  • pewne zatrudnienie,
  • solidną wypłatę,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • pracę w systemie zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00 lub 22:00-06:00),
  • możliwość pracy w weekendy,
  • ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • wsparcie konsultantów OTTO.

Twoje zadania w pracy:

  • przygotowanie materiałów do pracy,
  • umieszczenie przy pomocy wózka paletowego rolki folii na podajniku maszyny,
  • obsługa maszyn,
  • odbiór uformowanych kubków z maszyny,
  • pakowanie wyrobów do kartonów,
  • kontrola jakości.

Do rozpoczęcia pracy wystarczy Ci tylko dyspozycyjność, zaangażowanie i sumienność. Aplikuj już teraz!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.