Opis stanowiska pracy

Do nowo powstającej fabryki w Zabrzu, pierwszej tego typu inwestycji produkcyjnej firmy Weber-Stephen w Europie, poszukujemy Operatorów Maszyn. Osoba, która dołączy do zespołu będzie wspólnie z nami budować od podstaw docelowy kształt organizacji w Zabrzu.

Jeżeli chcesz rozwijać się wraz z nami, w kulturze opartej na zaangażowaniu, współpracy i dążeniu do ciągłego doskonalenia, a jednocześnie marzysz o nowoczesnym środowisku pracy w świeżo wybudowanej hali z atrakcyjnym zapleczem socjalnym oraz nowym, zautomatyzowanym parkiem maszynowym - to miejsce idealne dla Ciebie!

Stanowisko: Operator maszyn

Lokalizacja: Zabrze, ul. G.H.Donnersmarcka 19

Kontakt: 667 985 117

Zadania:

  • obsługa maszyn: prasy hydrauliczne/wyoblarki/zgrzewarki,

  • przenoszenie, odwieszanie na przenośnik gotowych elementów,

  • terminowa realizacja zleconych prac,

  • kontrola wizualna elementów/detali,

  • przestrzeganie zasad BHP,

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o stan maszyn i narzędzi.

Wymagania

  •  doświadczenie w pracy przy obróbce metali, w przemyśle mechanicznym lub na liniach produkcyjnych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, śruba mikrometryczna),

  • mile widziana umiejętność podstawowego czytania rysunku technicznego,

  • dokładność i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • gotowość do pracy zmianowej.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie Weber-Stephen Products Sp. z o.o.,

  • Wynagrodzenie miesięczne wraz z atrakcyjnym systemem premiowym,

  • Dodatki/benefity:

    • Prywatna opieka zdrowotna,

    • Pracowniczy Program Emerytalny (całość składek po stronie pracodawcy),

    • Comiesięczny bonus finansowy na dowolny cel wydatkowy (platforma benefitowa),

    • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

    • Dofinansowanie do posiłków na kantynie,

    • Zniżki na produkty grillowe Webera,

    • Powitalny pakiet dla każdego pracownika,

    • Parking bezpośrednio przy fabryce,

    • Możliwość rozwoju w budującej się organizacji przy wsparciu przełożonych.

Celem zapewnienia efektywnego procesu selekcji, rekrutacji i chcąc zapewnić kontakt z każdym z aplikantów z osobna, firma Weber-Stephen Products Sp. z o.o. zaprosiła do współpracy i wsparcia doświadczoną agencję rekrutacyjną AWG Sp. z o.o., z którą zainteresowani kandydaci mogą kontaktować się bezpośrednio pod numerem telefonu 667 985 117.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy