ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Piaseczno

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie 19 zł brutto/h + premię 10% miesięcznego wynagrodzenia
  • Nastawienie na nawiązanie długotrwałej współpracy
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i awansu w międzynarodowej firmie
  • Benefity pozapłacowe (m.in. Multisport, pakiet ubezpieczeniowy, zniżki na artykuły spożywcze, dostęp do pakietu medycznego)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

Zadania:

  • Spinanie i owijanie palet na foliarce, a następnie odstawianie ich na magazyn oraz podstawianie palet z surowcem pod maszyny przetwórcze
  • Operowanie maszynami do przetwórstwa kartonów. Najczęściej jest to podawanie arkuszy do maszyny a następnie odbieranie i układanie na palecie gotowego wyrobu.
  • Do zadań operatora należą także prace porządkowe dookoła maszyny przetwórczej oraz regulacja ustawień maszyny w zależności od produkowanego artykułu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials