Opis stanowiska pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie, dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • bardzo angażuje się w wykonywaną pracę;
  • posiada umiejętność diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń z zakresu mechaniki;
  • posiada doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziane);
  • jest dyspozycyjna (praca w systemie zmianowym, naprzemiennie godz.: 6:00-14:00 / 14:00-22:00 / 22:00-06:00)
  • potrafi współpracować z innymi oraz jest komunikatywna;
  • jest kreatywna i posiada umiejętność rozwiązywania problemów;
  • zna język niemiecki i/lub język angielski (dodatkowy atut);
  • posiada wykształcenie techniczne lub zawodowe o profilu mechanicznym (mile widziane).

To mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • współpracy z operatorem linii produkcyjnej oraz prowadzeniu procesu produkcyjnego i wykonywaniu pracy tak, aby w bezpiecznych warunkach dostarczać produkt wysokiej jakości, w wymaganej ilości pokrywającej potrzeby odbiorców przy zachowaniu optymalnej struktury kosztów;
  • identyfikowaniu strat i usuwaniu defektów w bezpieczeństwie pracy, w jakości, w utrzymaniu ruchu i organizacji oraz defektów sprzętowych;
  • stawianiu maszyn;
  • usuwaniu awarii na polecenie mechanika;
  • prowadzeniu dokumentacji nastawów i awarii maszyn;
  • rozwijaniu swoich umiejętności;
  • zachowaniu czystości i porządku w swoim miejscu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Dr. Schumacher Sp. z o.o.;
  • pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • świetną atmosferę pracy;
  • możliwość współpracy ze stabilnym i intensywnie rozwijającym się pracodawcą;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji;
  • premie do wynagrodzenia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji