Operator maszyn

Bielsko-Biała, śląskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i rozbudowany system premiowy (między innymi premia frekwencyjna, świąteczna i wakacyjna)
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Częsta możliwość do pracy w godzinach nadliczbowych w soboty
  • Możliwość zdobywania doświadczenia, rozwoju oraz awansu wewnątrz firmy
  • Możliwość skorzystania z pakietu ManpowerPremium (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)

Wymagania:

  • Zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

  • Obsługa nowoczesnej i zautomatyzowanej linii produkcyjnej
  • Produkcja towaru zgodnie z technologią
  • Proste naprawy maszyn
  • Wymiany oprzyrządowania i części maszyn

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji