Operator Maszyn Produkcyjnych

Gi Group Poland S.A.

Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn produkcyjnych, z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z planem produkcyjnym
  • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów i sprawdzanie zgodności wyrobu ze specyfikacją
  • przezbrajanie i regulacja maszyn zgodnie z kartą technologiczną oraz zleceniem produkcyjnym
  • dbałość o sprawne działanie i konserwacja urządzeń oraz maszyn, ustawianie parametrów
  • odczytywanie rysunków technicznych
  • dbanie o czystość stanowiska pracy
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • potwierdzanie produktów w systemie operacyjnym oraz uzupełniania raportów
  • przekazywanie wykonanej produkcji na magazyn

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenia przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • znajomości i umiejętności czytania rysunków technicznych
  • dobrej organizacji pracy i dbałość o terminową realizację zadań
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • podstawowych umiejętności obsługi komputera
  • sumienności, precyzji i dokładności w działaniu
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednie zatrudnienie przez naszego Klienta)
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, paczki na święta)
  • możliwość podnoszenia swoich kompetencji zawodowych
  • możliwość rozpoczęcia pracy pracę od zaraz

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.