Operator maszyn produkcyjnych

Michałów-Reginów, Legionowo, Chotomów, Jabłonna, Łomianki, Marki, Warszawa, Wołomin, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OFERTA:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premie miesięczne i kwartalne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym
  • praca w Michałowie-Reginowie
  • dojazd do firmy we własnym zakresie!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne

ZADANIA:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Michałów-Reginów. Nr ref. MIC/037/IDŁ

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji