ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Michałów-Reginów, Legionowo, Chotomów, Jabłonna, Łomianki, Marki, Warszawa, Wołomin

OFERTA:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premie miesięczne i kwartalne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca w systemie 4-brygadowym 12-godzinnym
  • praca w Michałowie-Reginowie
  • dojazd do firmy we własnym zakresie!

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne

ZADANIA:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn
  • Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Michałów-Reginów. Nr ref. MIC/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials