Operator maszyn produkcyjnych - aparatowy

Macierzysz, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera branży biotechnologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

CZEKA NA CIEBIE:

  • stała praca w międzynarodowej firmie biotechnologicznej w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie + roczną premię uzależnioną od wyników pracy
  • atrakcyjny pakiet korzyści pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet ubezpieczeń)
  • bezpłatny dojazd do i z pracy
  • stały rozwój zawodowy zapewniony m.in przez szkolenia wprowadzające

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW TO:

  • obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcji zgodnie z instrukcjami
  • działania konserwacyjne i naprawcze
  • dbałość o zachowanie standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP w trakcie wykonywanej pracy

OCZEKUJEMY:

  • min. wykształcenia średniego
  • dostępności w systemie zmianowym
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca na produkcji