Operator Maszyn Pakujących - rekrutacja online

HRK S.A.

Elżbietów, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – dużej firmy produkcyjnej z sektora spożywczego poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Maszyn PakującychMiejsce pracy: Elżbietów

Główne zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń pakujących,
  • mycie i sterylizacja obsługiwanych maszyn i urządzeń,
  • dbałość o sprawne przezbrajania linii dla różnego rodzaju pakowanego asortymentu,
  • utrzymywanie odpowiedniej jakości i prędkości pakowania asortymentu.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenia w pracy o podobnym charakterze, najchętniej w branży spożywczej,
  • zmysł techniczny i umiejętność organizacji miejsca pracy,
  • nastawienie na efektywne i wysoko jakościowe działania,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • mile widziane osoby z okolic Teresin, Żyrardów, Sochaczew, Łowicz.

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w systemie III zmianowym, IV-brygadowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • transport pracowniczy z okolicy Teresin, Żyrardów, Sochaczew, Łowicz,
  • rynkowe warunki wynagrodzenia zasadniczego,
  • atrakcyjne warunki premiowe i dodatki,
  • posiłki regeneracyjne.

Osoby zainteresowane zapraszamy do rejestracji zgłoszeń za pośrednictwem poniższego linku:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.