Operator maszyn (m/k)/Oператор машин (м/ж)

Trenkwalder

Września, Kostrzyn, Gniezno, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września, Kostrzyn, Gniezno
Zakres zadań:
  • obsługa maszyn na linii produkcyjnej,
  • obsługa procesu wytłaczania,
  • czyszczenie urządzeń,
  • przygotowanie surowców do produkcji.

Обов'язки:
  • експлуатація машин на виробничій лінії,
  • управління процесом екструзії,
  • очищення обладнання,
  • підготовка сировини до виробництва.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • min. 5- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • umiejętność pracy w zespole.

Вимагання:
  • готовність до роботи,
  • навички роботи руками,
  • досвід роботи мінімум 5 років на виробництві на схожій посаді,
  • вміння працювати в команді,
  • знання англійської мови буде перевагою.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • pracę w systemie: 3 dni pracy, 3 dni wolne,
  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie i międzynarodowym środowisku.

Ми пропонуємо:
  • працевлаштування на основі тимчасового трудового договору,
  • робота в системі: 3 дні робочы, 3 дні вихідних,
  • можливість працювати в компанії, що розвивається та в міжнародному середовищі.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy