ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn – Lakiernik proszkowy

Miejsce pracy: Nadarzyn, Rusiec, Młochów, Pruszków, Warszawa, Piaseczno, Żyrardów, Mszczonów, Starawieś, Urzut

Miejsce pracy: Rusiec

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Opieka konsultanta Manpower
  • Benefity Premium (dodatkowe ubezpieczenie, opieka medyczna)

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy na lakierni proszkowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi maszyn GEMA, WAGNER - mile widziana

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych
  • Przezbrajanie maszyn pod konkretne procesy lakiernicze
  • Kontrola i nadzór nad procesem lakierniczym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials