Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Asistwork Sp z o.o.

Krotoszyn, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Siła fizyczna i wytrwałość.
  • Zmysł techniczny.
  • Chęć do pracy przy obsłudze maszyn.

To oferujemy

  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości i dbałością o bezpieczeństwo pracowników.
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia na umowę o pracę.
  • Pełny etat i pracę po 8 h dziennie.
  • System 4 brygad.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 4406 zł brutto podstawa + system premiowy (średnie zarobki 5000- 6500 zł brutto miesięcznie).
  • Zorganizowany transport do pracy i z pracy z miejscowości: Krotoszyn, Jarocin, Odolanów, Milicz, Kobylin, Koźmin Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, Pleszew.
  • Posiłek regeneracyjny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Rozwój i doskonalenie kompetencji zawodowych.
  • Opiekę i wsparcie ze strony Konsultanta Asistwork na miejscu w fabryce (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00- 15.00).
  • Przyjazną atmosferę i spokojny charakter pracy.
  • Wygodny proces rekrutacji: rozmowa telefoniczna i zaproszenie na spotkanie w firmie (możliwość poznania bezpośredniego przełożonego podczas rozmowy rekrutacyjnej).

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy