Operator maszyn drogowych: walec, rozściełacz, kierowca

UNIBEP S.A.

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep ) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Obecnie do Oddziału Infrastruktury w Białymstoku poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania:
  • uprawnienia operatora maszyny kl. III wybranego typu – mile widziane kl. II lub I

  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność i mobilność (praca zgodnie z harmonogramem w systemie równoważnym, standardowo codzienne powroty do domu, ale w razie potrzeby – gotowość do pracy w delegacji)

Opis stanowiska:
  • obsługa walca drogowego - do pracy przy masie bitumicznej

  • lub obsługa rozściełacza

  • lub kierowanie samochodem ciężarowym pow. 3,5 t

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie i zatrudnienie również poza sezonem

  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta FitSport, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

  • Możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie oraz podnoszenia kwalifikacji - zdobywanie kolejnych uprawnień finansowanych przez firmę (w razie potrzeby)

  • Transport firmowy i zakwaterowanie na koszt firmy (w razie potrzeby)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy