UNIBEP S.A.

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, Podlaskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
1500
Strona internetowa:
http://www.unibep.pl

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe) oraz przemysłowym - zarówno w Polsce, jak i na rynku wschodnim.
Działalnością deweloperską w powyższym obszarze zajmuje się Unidevelopment S.A. w Warszawie i Monday Development S.A. w Poznaniu. Realizujemy również prace budowlane w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. i Budrex Sp. z o.o.) oraz produkujemy domy modułowe o konstrukcji drewnianej pod kątem realizacji obiektów mieszkalnych na rynku skandynawskim i w Polsce (Unihouse S.A.).

1 - 5 z 5 ofert pracy

UNIBEP S.A. #

Inżynier budowy /Majster budowy

UNIBEP S.A.

Mińsk, Białoruś, zagranica

UNIBEP S.A.

Oferta pracy dla Inżyniera/Majstra budowy z wymaganiami, obowiązkami, stabilnym zatrudnieniem, rozwojem w spółce notowanej na GPW oraz bogatym pakietem benefitów, w tym zapewnionym mieszkaniem i narzędziami do pracy.

Oferta pracy dla Inżyniera/Majstra budowy z wymaganiami, obowiązkam... pokaż więcej Oferta pracy dla Inżyniera/Majstra budowy z wymaganiami, obowiązkami, stabilnym zatrudnieniem, rozwojem w spółce notowanej na GPW oraz bogatym pakietem benefitów, w tym zapewnionym mieszkaniem i narzędziami do pracy.

Ostatnia aktualizacja Dzisiaj

UNIBEP S.A. #

Majster ds. gwarancji

UNIBEP S.A.

Warszawa, mazowieckie

UNIBEP S.A.

Stanowisko: Majster ds. gwarancji. Wymagane wykształcenie techniczne i 2 lata doświadczenia w budownictwie. Oferowane zatrudnienie w stabilnej firmie notowanej na GPW, auto służbowe, rozwój zawodowy, pakiet szkoleń i benefitów.

Stanowisko: Majster ds. gwarancji. Wymagane wykształcenie techniczn... pokaż więcej Stanowisko: Majster ds. gwarancji. Wymagane wykształcenie techniczne i 2 lata doświadczenia w budownictwie. Oferowane zatrudnienie w stabilnej firmie notowanej na GPW, auto służbowe, rozwój zawodowy, pakiet szkoleń i benefitów.

Ostatnia aktualizacja 4 dni temu

UNIBEP S.A. #

Specjalista ds. gwarancji

UNIBEP S.A.

Poznań, wielkopolskie

UNIBEP S.A.

Oferta pracy dla Specjalisty ds. gwarancji w firmie budowlanej. Wymagane doświadczenie i umiejętności, zakres obowiązków, benefity: stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, praca w zespole, narzędzia do pracy, szkolenia, bogaty pakiet benefitów

Oferta pracy dla Specjalisty ds. gwarancji w firmie budowlanej. Wym... pokaż więcej Oferta pracy dla Specjalisty ds. gwarancji w firmie budowlanej. Wymagane doświadczenie i umiejętności, zakres obowiązków, benefity: stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy, praca w zespole, narzędzia do pracy, szkolenia, bogaty pakiet benefitów

Ostatnia aktualizacja 4 dni temu

UNIBEP S.A. #

Majster ds. gwarancji

UNIBEP S.A.

Poznań, wielkopolskie

UNIBEP S.A.

Poszukiwany Majster ds. gwarancji z wykształceniem technicznym i doświadczeniem w budownictwie. Wymagany j. angielski i prawo jazdy. Oferowane zatrudnienie w stabilnej firmie, rozwój, szkolenia, auto służbowe i benefity.

Poszukiwany Majster ds. gwarancji z wykształceniem technicznym i do... pokaż więcej Poszukiwany Majster ds. gwarancji z wykształceniem technicznym i doświadczeniem w budownictwie. Wymagany j. angielski i prawo jazdy. Oferowane zatrudnienie w stabilnej firmie, rozwój, szkolenia, auto służbowe i benefity.

Ostatnia aktualizacja 4 dni temu

UNIBEP S.A. #

Specjalista ds. gwarancji

UNIBEP S.A.

Warszawa, mazowieckie

UNIBEP S.A.

Specjalista ds. gwarancji, wymagane doświadczenie w budownictwie, umiejętność pracy w zespole, oferowane zatrudnienie w stabilnej spółce notowanej na GPW, możliwość rozwoju zawodowego, praca w dynamicznym zespole, pakiet szkoleń oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Specjalista ds. gwarancji, wymagane doświadczenie w budownictwie, u... pokaż więcej Specjalista ds. gwarancji, wymagane doświadczenie w budownictwie, umiejętność pracy w zespole, oferowane zatrudnienie w stabilnej spółce notowanej na GPW, możliwość rozwoju zawodowego, praca w dynamicznym zespole, pakiet szkoleń oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych.

Ostatnia aktualizacja 4 dni temu