Operator maszyn drogowych budowlanych - pracownik drogowy – z doświadczeniem lub do przeszkolenia

OAT Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki - Szeligi, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• obsługa maszyn budowlanych takich jak: pilarki samojezdne i z posuwem ręcznym, minikoparko-ładowarki typu BOBCAT, kompresory, młoty elektryczne i pneumatyczne, specjalistyczne mieszalniki i zalewarki,
• obsługa elektronarzędzi,
• transport materiałów i maszyn budowlanych samochodem dostawczym lub z przyczepą na budowę i po terenie budowy,
• miejsce pracy: Cała Polska, baza w gm. Ożarów Maz.
• praca na pełen etat + ew. nadgodziny,
• realizacja robót na terenie całego kraju oraz za granicą,
• dojazd na i z budowy samochodem firmowym,
• w sezonie budowlanym praca na wolnym powietrzu oraz w halach magazynowych, parkingach, centrach handlowych i logistycznych,
• poza sezonem praca w ogrzewanym warsztacie i hali wyposażonej w nowoczesne pomieszczenia socjalne,

Oferujemy:
• umowę o pracę i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• ciekawą, dobrze płatną pracę w międzynarodowej, nowoczesnej organizacji
• stawka godzinowa brutto + nadgodziny,
• diety dzienne wg przepisów obowiązujących w Polsce,
• wynagrodzenie wypłacane miesięcznie,
• zakwaterowanie + posiłek regeneracyjny na czas realizacji prac w delegacji po stronie pracodawcy.

Wymagania

• mile widziana umiejętność obsługi samojezdnej pilarki do betonu i innych maszyn drogowych,
• posiadane uprawnienia lub chęć odbycia przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn drogowych,
• prawo jazdy kat. B, wyższe kategorie mile widziane (podniesienie kwalifikacji na koszt pracodawcy),
• umiejętność pracy w zespołach 4-8 osobowych,
• gotowość do pracy w terenie i pracy zmianowej - delegacje

Prezentacja firmy

OAT Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą budowlaną zajmującą się nacina... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna