Operator maszyn budowlanych – budowa drogi ekspresowej S7 (Płońsk)

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Płońsk, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aldesa Polska to firma należąca do hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.
Na projekt budowy drogi ekspresowej S7 poszukujemy osób na stanowiska: Operator Walca, Miniładowarki, Rozkładarki

Zadania:

  • Obsługa maszyny,
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych,
  • Proste naprawy,
  • Sporządzanie dokumentacji.

Oczekiwania:

  • Minimum rok doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia do obsługi maszyny,
  • Wiedza techniczna.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie.
  • Zakwaterowanie blisko budowy.
  • Możliwość pracy na kolejnych kontraktach Aldesa wraz z zespole.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy