Operator Maszyn Bitumicznych - S7

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

02-676 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Prace drogowe na drogach zamkniętych i drogach pod ruchem,
  • Prace przy robotach drogowych m.in. prace przygotowawcze, tymczasowe, roboty ziemne, nawierzchniowe, brukarskie i wykończeniowe,
  • Prace na wysokościach (nasypy, obiekty mostowe) i w wykopach,
  • Drobne remonty dróg technologicznych,
  • Składowanie, segregacja i zabezpieczenie materiałów na zapleczu budowy,
  • Zabezpieczenie wykopów, krawędzi, miejsc niebezpiecznych i terenu budowy,
  • Rozbiórki różnych elementów wraz z ich transportem w miejsce składowania.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
  • Min. 2-3 lata doświadczenia w firmie drogowej,
  • Uprawnienia na maszyny drogowe, tj. walec, rozkładarka, miniładowarka lub koparka - wymagane,
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie