Pepsico produkcja
Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Operator Magazynu

                           (Grodzisk Mazowiecki)

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym.
  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna (dla siebie i rodziny), ubezpieczenie na życie, karta Multisport.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji – udział w szkoleniach i rekrutacjach wewnętrznych.
  • Udział w Programach Wyróżnień i Doceniania.
  • Uczestnictwo w konkursach i losowaniach darmowych biletów na mecze piłkarskie.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego, mile widziane wykształcenie średnie.
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym czterobrygadowym.
  • Badań psychotechnicznych.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków wysokiego składu.
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej.
  • Znajomości obowiązujących procedur z zakresu BHP (ERP), P-POŻ, oraz procedur bezpieczeństwa żywności.
  • Umiejętności pracy w zespole w szybko zmieniającym się środowisku pracy.
  • Samodzielności, inicjatywy w działaniu i umiejętności podejmowania decyzji.

Zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie wózków elektrycznych czołowych i wysokiego składowania.
  • Rozładowywanie dostaw zewnętrznych.
  • Kontrolowanie ilości i jakości dostaw zewnętrznych.
  • Załadunek towaru dostarczonego na rampę załadunkową.
  • Wykonywanie wszystkich typów składanek w tunelach kompletacyjnych.
  • Sortowanie palet podczas rozładunku.
  • Odpowiadanie za swój obszar w tematach bhp i środowiskowych.