Operator linii technologicznej (do przyuczenia)

BAKS

05-480 Karczew, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

praca na nowoczesnych liniach produkcyjnych-po przyuczeniu (składających się z wielu elementów).

do obowiązków należeć będzie: ustawianie maszyny, realizacja zamówień produkcyjnych, kontrola wyrobu.

Mile widziane osoby posiadające uprawnienia na wózki widłowe/suwnice

Praca w systemie trzy zmianowym

Po okresie próbnym na umowę zlecenie - umowa o pracę

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

• Dostęp do programu Benefit system (karta sportowa)

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym na umowę zlecenie

Wymagania

Chęci do pracy, staranność, sumienność, punktualność.

Prezentacja firmy

Firma BAKS - producent osprzętu elektro-instalacyjnego z branży e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 560PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji