Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obecnie dla naszego Klienta - producenta z branży spożywczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej!

Oferujemy:

-> atrakcyjne wynagrodzenie aż do 5500 zł/msc. brutto! w zależności od Twojego doświadczenia!
-> 3000 zł bonusu "na start" po przepracowaniu 6msc!
-> umowę o pracę bezpośrednio z firmą!
-> transport do pracy z: Maków Mazowiecki, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Nasielsk, Raciąż, Świercze, Wyszogród,
Smoszewo, Ciechanów
-> pakiet atrakcyjnych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, dofinansowanie do urlopu
wypoczynkowego, ubezpieczenie na życie)
-> pracę w systemie równoważnym
-> pakiet relokacyjny!

Zakres obowiązków:

-> obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowej linii produkcyjnych
-> dbanie o jakość wyrobów i odpowiedni poziom wydajności
-> spełnienie założeń produktywności linii produkcyjnej
-> dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie miejsca pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.