Opis stanowiska pracy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
  • DOFINANSOWANIE DO TRANSPORTU firmowego z kierunków: Nasielsk, Raciąż, Świercze, Zakroczym, Pułtusk, Płońsk, Wyszogród, Smoszewo, Maków Mazowiecki – koszt miesięczny pracownika 80 pln brutto– resztę opłaca pracodawca
  • świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
  • karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnych linii produkcyjnych do produkcji pieczywa
  • przestrzeganie zatwierdzonych receptur technologicznych, odpowiedzialność za jakość wyrobów, zapewnienie właściwego poziomu wydajności i spełnienie założeń w zakresie produktywności linii produkcyjnych
  • rozwiązywanie problemów technicznych i technologicznych w ramach przypisanych kompetencji i uprawnień
  • dbałość o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń przemysłowych
  • gotowość do pracy zmianowej
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana wiedza dotycząca pracy w systemie HACCP
  • umiejętność obsługi komputera

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne