Operator Linii Produkcyjnej - z transportem!

Gi Group Poland S.A.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obecnie dla naszego Klienta – Producenta środków czystości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Miejsce pracy: Okunin/ Nowy Dwór Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Obsługa maszyn produkcyjnych
  • - Kontrola jakości gotowych wyrobów
  • - Ścisła współpraca z działem magazynowania
  • - Proste prace produkcyjne

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • - Dyspozycyjności do pracy w systemie II zmianowym
  • - Wykształcenia min. zawodowe
  • - Piewszego doświadczenia w obsłudze maszyn

CO OFERUJEMY?

  • - Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy!
  • - Pracę średnio 2 tygodnie w miesiącu w godzinach 6:00-18:00, 18.00-6:00,
  • - Miesięczną premie!
  • - Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia - do 23 zł brutto/h
  • - Pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie uczelni,
  • - Dofinansowanie do posiłków,
  • - Transport dofinansowany przez pracodawcę z:
  • Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin,
  • Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś
  • - Pełen dostęp do ciekawych szkoleń
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.