Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Linii Produkcyjnej- 16,50 +Premia

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Sierpc, Ciechanów, Nasielsk

Zadania związane z samodzielną obsługą maszyny/ linii produkcyjnej:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• usuwanie drobnych usterek,
• kontrola jakości wytwarzanego produktu

Wymagania:
• wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie,
• zainteresowanie zagadnieniami technicznymi,
• sprawność fizyczna,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• pracę w renomowanym, międzynarodowym przedsiębiorstwie,
• możliwość przyuczenia do samodzielnego stanowiska operatora maszyn,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
• możliwość rozwoju zawodowego oraz zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta,
• dodatki za pracę na zmianie nocnej,
• 10 % premii zgodnie z regulaminem, dofinansowanie do obiadów, bony sodexo, zniżki na zakupy
• możliwość skorzystania z transportu

Numer referencyjny: IM/03/OLP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.