Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/09/2018.

Operator/-ka Urządzenia

Legionowo, mazowieckie

Nowel Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osobom zatrudnionym na tym stanowisku oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w nowoczesnym parku maszynowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • stałe i terminowe wynagrodzenie godzinowe + premia
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska

Do zadań na tym stanowisku należy:

  • obsługa maszyn i urządzeń wchodzących w skład nowoczesnej linii produkcyjnej do produkcji pieczywa (dozowanie, odważanie surowców zgodnie recepturą)
  • operowanie elektronicznymi panelami dotykowymi oraz innym sprzętem komputerowym
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • regulowanie urządzeń
  • monitorowanie stanu urządzeń i zgłaszanie usterek
  • dbanie o bezpieczeństwo i porządek w obrębie linii produkcyjnej
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze linii produkcyjnych
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne bądź gotowość do ich wykonania
  • sprawność fizyczna
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym

Obecnie nasza siedziba mieści się w Legionowie k. Warszawy. W 2005 roku rozpoczęliśmy... rozbudowę zakładu. Dzisiaj możemy pochwalić się dwiema nowoczesnymi halami produkcyjnymi, gdzie w oparciu o nowoczesne technologie wytwarzamy pieczywo zamrożone zapieczone.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji , Praca Inne , Praca Inżynieria