Operator/ka produkcji - nowe miejsca pracy

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica

Obowiązki:
- obsługa maszyn na linii produkcji na nowym projekcie,
- praca zgodnie z instrukcjami pracy i standardami jakości,
- wstępna kontrola jakości produkowanych elementów.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- umiejętność pracy zespołowej,
- doświadczenie na produkcji (mile widziane).

Oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
- konkurencyjne i atrakcyjne wynagrodzenie + comiesięczna wysoka premia,
-gwarantujemy możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
- możliwość awansu wewnętrznego na wyższego szczebla stanowiska,
- szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
- proces wdrożenia dla nowego pracownika,
- perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
- eventy i pikniki dla pracowników i ich rodzin,
- dofinansowanie do posiłków (50 %)
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 120 327.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy