Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator/ka montażu ręcznego

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław
Obowiązki:
  • montaż detali zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
  • podstawowe raportowanie,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • dbanie o dobre relacje w zespole,
  • wspólne szukanie rozwiązań,
  • tworzenie atmosfery zaufania.

Wymagania:
  • wysoka kultura pracy, zaangażowanie, uczciwość,
  • sprawność manualna,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w nowo powstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie ,
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
  • stale rozwijany pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie do przejazdów, dofinansowanie do karty sportowej),
  • atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy,
  • wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy,
  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie,
  • miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.