Operator/ka maszyn- ok. 2500 netto już za 14 dni pracy!!

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

SZUKASZ PRACY?

Świetnie! Właśnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta i poszukujemy 25 kandydatów/ek na stanowisko: OPERATOR/KA MASZYN

Zakres obowiązkó
w:

  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • montaż detali.

Nasze wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym (12 godz) 2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego.
  • gotowość do podjęcia pracy w godzinach 06.00-18.00 i 18.00-06.00

Oferujemy:

  • ciekawy system pracy - pracujesz tylko 14 dni(2 dni pracy, 2 dni wolnego, 3 dni pracy, 3 dni wolnego),
  • wynagrodzenie ok 3100 brutto + możliwość nadgodzin 100% płatnych,
  • premie i dodatki do wynagrodzenia,
  • dopłatę do transportu (do 150 zł) lub bezpłatny dojazd do pracy z Cieszyna, Skoczowa
  • umowę o pracę na pełen etat, z możliwością przejęcia bezpośrednio do klienta już po 4-5 miesiącach pracy,
  • pracę dla kobiet i mężczyzn,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet motywacyjny,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU, kartę sportową,
  • konkursy z nagrodami.

TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY?

POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ!
DZIĘKUJEMY! :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą zadzwoń: 723 193 136
Możesz wysłać również SMS o treści:’PRACA ’-oddzwonimy.
Wyślij bezpośrednio CV za pomocą funkcji ’A;plikuj’.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Zapraszamy!

Numer referencyjny: OM/08/2020

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji