Online Rzeźnik - wykrawacz mięsa, francuska umowa o pracę

Work Service Express

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy z branży mięsnej poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na francuskich warunkach.

Miejsce pracy: Bretania

Data rozpoczęcia pracy : 3.07

Zadania a stanowisku :

Praca w zakładzie mięsnym na różnych stanowiskach w zależności od posiadanych umiejętności :

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Przygotowanie tusz do obróbki i obróbka tusz poubojowych, trybowanie i wykrawanie mięsa
  • Przetwarzania mięsa (wędliny, konserwy)
  • Odbiór mięsa, kontrola jakości i magazynowanie
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy na każdym stanowisku pracy

Oferujemy :

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Francuską umowę o pracę wraz ze świadczeniami socjalnymi
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie dodatkowe, w zależności od doświadczenia od 1300 euro netto do 1800 eeuro netto
  • Możliwość wypracowania nadgodzin
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Zakwaterowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy jako rzeźnik - wykrawacz lub przy innych pracach w zakładzie mięsnym
  • Umiejętność obsługi urządzeń masarskich
  • Gotowość do pracy w niskich temperaturach
  • Dobry stan zdrowia
  • Znajomości języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pojęcia pracy od zaraz

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.