Ogłoszenie o otwartym naborze na stanowisko badacza/analityka

Akademia Sztuki Wojennej

00-910 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku będzie pisanie analiz bieżących procesów z wyżej wymienionej tematyki monitorowanie sytuacji w opisanym wyżej regionie i uczestniczenie w innego typu działalności Centrum Badań nad Bezpieczeństwem.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

ni e z b ę d n e:

• udokumentowana znajomość języka angielskiego,
• udokumentowana znajomość języka arabskiego.

p o ż ą d a n e:

• doświadczenie dydaktyczne na uczelni wyższej i/lub doświadczenie w pracy/stażu na stanowisku o charakterze analitycznym,
• stopień naukowy doktora,
• doświadczenie międzynarodowe, np. kursy akademickie, językowe, staże czy praca odbywane/odbyte poza granicami kraju, którego kandydat jest obywatelem,
• umiejętności analityczne,
• samodzielność w działaniu,
• gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
• umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

• curriculum vitae,
• skan dokumentu potwierdzającego znajomość języków;
• skan dokumentu/dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie;
• trzy najważniejsze publikacje wskazujące na zdolności analityczne kandydata/tki i jego/jej wiedzę w określonej powyżej tematyce;

Oświadczenie kandydata:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko: analityka/badacza prowadzonego przez Akademię Sztuki Wojennej, administratora danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, zwanego: RODO (Dz. U. UE. L. z 2016 r. nr 119 poz. 1, z późn. sprostowaniem),

Termin składania zgłoszeń upływa 15 lutego r. na adres Akademia Sztuki Wojennej, 00-910 Warszawa, al. gen. A. Chruściela 103 z dopiskiem „CBnB- Rekrutacja”, lub za pomocą przycisku "aplikuj".

Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia naboru bez podania przyczyny. Wynik naboru nie jest równoznaczny z zatrudnieniem kandydata, a stanowi rekomendację w tym zakresie dla Rektora - Komendanta. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor - Komendant.

Dodatkowe informacje o składanych dokumentów:

W sytuacji, gdy kandydat/ka ukończył/a studia filologiczne ze specjalizacją w odpowiednim języku, dyplom ukończenia studiów odgrywać będzie także rolę dokumenty potwierdzającego znajomość języka.

Składane publikacje mogą mieć formę analizy, książki, rozprawy naukowej, artykułu naukowego, artykułu publicystycznego. Kandydat/ka w selekcji trzech publikacji winien/winna kierować się tym, na ile demonstrują one jego/jej zdolności analityczne i wiedzę w wybranej specjalizacji. Poza przypadkiem rozpraw doktorskich akceptowane będą tylko teksty, które ukazały się drukiem.
Do publikacji oryginalnie wydanych w językach innych niż polski lub angielski prosimy dołączyć tłumaczenie.

Wszelkie dokumenty wystawione przez pracodawców bądź inne instytucje, które oryginalnie zostały napisane w języku innym niż polskim bądź angielskim należy złożyć tak w oryginale jak i z tłumaczeniem przysięgłym na język polski bądź angielski.

W wypadku osób mających wkrótce uzyskać tytuł doktora akceptowane również będzie oświadczenie danej placówki o wyznaczonym terminie obrony rozprawy doktorskiej. Nie będą przyjmowane oświadczenia o otwarciu przewodu doktorskiego jeśli terminu obrony rozprawy doktorskiej jeszcze nie wyznaczono.

Prezentacja firmy

Akademię Sztuki Wojennej powołano do życia w drodze ustawy 1 październik... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
system zadaniowy
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna