Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) w związku z dynamicznym rozwojem dla naszego klienta silnego partnera w cyfrowej fazie procesu przygotowania do druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Office Specialist

Miejsce pracy: Góra Kalwaria
2020/BP/08

Zadania:

  • profesjonalne podejmowanie gości w sekretariacie
  • obsługa przesyłek pocztowych i kurierskich
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowanie raportów i statystyk na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • ścisła współpraca i wsparcie dyrektora zakładu
  • tworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów, instrukcji i procedur
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • współpraca z firmą zewnętrzną prowadzącą Kadry i Płace
  • współpraca z kadrą managerską w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność tworzenia i wdrażania w życie zasad funkcjonowania biura
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • uczciwość, rzetelność
  • dbałość o zachowanie poufności informacji
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.