Opis stanowiska pracy

  • Koordynację obiegu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Negocjowanie i podpisywanie umów z dostawcami usług
  • Optymalizacja kosztów biura
  • Zarządzanie telefonami firmowymi oraz flotą samochodową
  • Zarządzanie zespołem
  • Współpraca z innymi działami
  • Dbanie o prawidłowy przebieg informacji w firmie
  • Organizowanie eventów dla pracowników
  • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników
  • Obsługa spotkań w siedzibie firmy
  • Organizacja podróży służbowych

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysoki poziom komunikatywności i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Bardzo dobrą znajomość programów pakietu Office

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia
  • Karta MultiSport, ubezpieczanie medyczne
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wraz z Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse