Office Manager

Lublin, lubelskie

Frontkom

Opis stanowiska pracy

Cześć! Do naszego biura w Lublinie poszukujemy energicznej, pozytywnej i zorganizowanej osoby na stanowisko Office Manager, której zadaniem będzie koordynacja pracy biura w Lublinie.

Jeżeli interesuje Cię praca w środowisku ukierunkowanym na rozwój, naukę oraz chcesz pracować w branży IT - dobrze się składa :) Szukamy właśnie Ciebie!

Cenimy sobie współpracę, uczymy się od siebie wzajemnie i szukamy zaangażowanych osób - takich jak Ty, więc dołącz do nas.

Dołączenie do Frontkom to

  • praca w kreatywnym środowisku, które przyspieszy Twój rozwój zawodowy
  • możliwość opracowywania i wdrażania Twoich rozwiązań - pracujemy w małych zespołach, więc każdy ma znaczący wpływ na to, jak pracujemy
  • elastyczny czas pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej
  • budżet edukacyjny
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach i innych wydarzeniach branżowych opłacanych przez firmę
  • system poleceń pracowniczych
  • cotygodniowe bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie do karty sportowej, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia medycznego
  • owoce, przekąski, woda, kawa, herbata od poniedziałku do piątku ;)

Twoje obowiązki będą obejmować

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura (wyposażenie, organizacja stanowisk pracy, wygląd biura, obsługa korespondencji i wysyłek firmowych)
  • planowanie i realizacja działań podtrzymujących dobrą atmosferę w biurze, -organizacja wydarzeń firmowych
  • zarządzanie i dbanie o sprzęt komputerowy (m.in. PC, laptopy, drukarki, telefony), zamawianie i zarządzanie reklamacją sprzętu
  • opracowywanie i wdrażanie odpowiednich procedur oraz usprawnień dotyczących pracy biura
  • organizacja zakupów spożywczych i biurowych, współpraca z serwisem sprzątającym

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku/w prowadzeniu biura
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • samodzielności i inicjatywy w prowadzeniu i wykonywaniu zadań
  • umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów
  • optymizmu i pozytywnego podejścia do życia
  • praktycznej znajomości sprzętu PC i urządzeń peryferyjnych
  • praktycznej znajomości Google Docs
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie

  • wiedza z obszaru konfiguracji sieci LAN/WAN i Wi-Fi oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switch, router, VPN)
  • zainteresowanie obszarem IT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Frontkom is a team of over 70 specialists - designers, developers, and business consultants... working in a collaborative, international environment with offices in Lublin, Warsaw, Oslo, Fredrikstad, Funchal and Berlin. We help people to create an appropriate business strategy followed by data and improving marketing and sales strategy. We work with Drupal, WordPress, Laravel, WooCommerce and many others.

Join us on the journey of bringing digital change to our customers.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja